Strēlnieku iela 9, Rīga
 
Tālrunis: +371 27797797
 

Mūsu skola

Permanent akadēmija ir permanentā grima un tetovējumu apmācību skola ar augsti kvalificētiem, uzticamiem profesionāliem pasniedzējiem ar lielu pieredzi un staptautiski atzīti diplomi. 

PAR MUMS

Permanent akadēmija ir permanentā grima un tetovējumu apmācību skola ar augsti kvalificētiem, uzticamiem profesionāliem pasniedzējiem, kuriem ir liela pieredze un staptautiski diplomi.

Apmācam

Apmācam un sagatavojam speciālistus Permanentā grima Mikropigmentācijas un tetovējumu jomā. Studentus bez priekšzināšanām, kā arī Permanentā grima meistarus ar pieredzi, kas vēlas celt savu kvalifikāciju un apgūt jaunākās Permanenā grima tehnikas.

SVARĪGI

Mums svarīgi, lai pēc mācībām katrs students veiksmīgi varētu uzsākt savu praksi un kvalitatīvi veikt Permanentā grima procedūras. Kā arī mums ir svarīgi, lai pieredzējušie permanentā grima meistari maagstinātu savu kvalifikāciju, apgūstot jaun akās permanentā grima tehnikas.

Diploms

Pēc apmācībām izsniedzam staptautisku akreditētu diplomu Laviešu un angļu valodā (Pēc pieprasījuma arī citās valodās). Ar mūsu diplomu Jūs varēsiet strādāt eiropas savienībā, kā arī daudzās citās valstīs, kur tiek akceptēti eiropā izsniegtie diplomi. 

Pieteikties
CRM form will load here

Latvijas Republikas Rīgas domes Izglības, kultūras un sporta departamenta Interešu un pieaugušo neformālās izglības programmu licencēšanas komisijas izsniegtā programmas licence Nr. DIKS-18-522-ail