Strēlnieku iela 9, Rīga
 
Tālrunis: +371 27797797
 

Procedūras norise

Permanentais Grims, kļūst arvien populārāks, tas palīdz labāk izskatīties un būtiski ietaupa laiku un enerģiju. Permanentais grims seju dara izteiksmīgu, skaistu un jaunāku, pēc klienta izvēles permanentais grims var būt dabīgs vai spilgts.

Veicam permanento mikropigmentāciju 3 sejas daļām – uzacīm, acīm un lūpām. Katrai no šīm daļām ir iespējams veikt korekcijas pēc individuālām vēlmēm. 

PROCEDŪRAS izcenojumi

Pierakstoties permanentā grima procedūrām, Jūs saņemsiet iespēju izbaudīt ilgstošu skaistuma risinājumu. Procedūras ietver konsultāciju, kur tiek izskatītas klienta vēlēšanās, un pēc tam kosmetologs veic grima uzklāšanu, izmantojot speciālus pigmentus, kas nodrošina noturīgu un ilgstošu rezultātu.

 • LŪPAS
 • UZACIS
 • STARPSKROPSTU LĪNIJA AR TUŠĒJUMU

150 Eur/220 Eur

 • STARPSKROPSTU LĪNIJA

120 Eur/180 Eur

 • KOREKCIJAS

60 Eur/120 Eur

Mūsu profesionālie meistari, izmantojot augstas kvalitātes pigmentus garantē izcilus rezultātus.

TEHNIKAS

Piedāvājam dažādas permanentā grima tehnikas, kas pielāgotas klientu individuālajām vēlmēm un ādas tipam.

 • UZACIS PŪDERTEHNIKA, OMBRE, KOMBO, MATIŅU TEHNIKA
 • LŪPAS AKVAREĻTEHNIKĀ, LŪPU KRĀSAS EFEKTS, OMBRĒ
 • STARPSKROPSTU LĪNIJA AR ĒNOJUMU

Neatkarīgi no tā, vai klientam ir konkrēta vēlme par uzacu, lūpu vai acu grima izskatu, mūsu meistari nodrošinās personalizētu pieeju, kvalitatīvu apkalpošanu un profesionālu rezultātu, kas izceļ katras individuālās skaistuma un stila īpatnības.

PRIEKŠROCĪBAS

 • Pateicoties permanenta grimam, var atteikties no daudziem kosmētikas veidiem un vairs pusi rīta nepavadīt bultiņu zīmēšanuai vai lūpu tonēšanai.
 • Rezultāts saglabājas 2-3 gadus.
 • Permanentais grims izskatās naturāli un uzlabo dabisko skaistumu.
Mūsu profesionālie meistari ir veltīti lai radīt skaistumu,katrs žests un kustība ir precīzi izplānota, lai atklātu jūsu dabisko skaistumu un uzlabotu to.

Mūsu darbi un klienti

Mēs lepojamies ar mūsu profesionālo darba kvalitāti un klientu apmierinātību, kas ir mūsu galvenais mērķis un motivācija katru dienu.

PIRMS PROCEDŪRAS

Pirms procedūras jāizvēlas vēlamais permanenta grima stils, krāsas toņi, spilgtums, lai meistars varētu veikt permanenta skici un saskaņot toni. Svarīgi pārliecināties, ka nav alerģijas no kāda konkrēta līdzekļa vai citas slimības, kas varētu negatīvi ietekmēt procedūras gaitu. Meistars arī iepazīstina ar tālāko procedūras norisi un kopšanu pēc procedūras.

PROCEDŪRAS NORISE

Nākamais solis ir Meistara un klienta saskaņota skice ar zīmuli, kas ļaus saprast gala rezultātu. Procedūras laikā izmantotie materiāli – adatas, uzgaļi, vates, cepurītes, salvetes u.t.t. – ir vienreizēji. Permanento ierīci un jebko citu, kas tiek izmantots vairākas reizes meistars sterilizē. Sākas darbs ar Permanento ierīci. Katra zona (uzacis, acis, lūpas) aizņem vidēji 1-1,5 stundas atkarībā no klienta individuālām prasībām. Pēc procedūras ir iespējams neliels apsārtums un pampums, taču tas parasti noiet 1 stundas laikā.

PĒC PROCEDŪRAS

Pēc procedūras apstrādātā zona ir nedaudz tumšāka kā pēc sadzīšanas. Permanentais grims sadzīst vidēji 5-10 dienu laikā. Pēc 1 mēneša iespējams būs jāveic korekcijas procedūra, lai nostiprinātu toni, un permanentais grims būtu noturīgs. Vidēji tas turas 1-2 gadus, pēc tam ir jāveic atjaunošanas procedūra, lai atsvaidzinātu permanento grimu.

CRM form will load here

Pieteikties

Mūsu draudzīgais un pieredzējušais personāls gaida tavu zvanu vai ziņu ar nepacietību, lai kopā atklātu to, kas padarīs tevi vēl skaistāku.