Procedūras norise

Permanentais Grims, kļūst arvien populārāks, tas palīdz labāk izskatīties un būtiski ietaupa laiku un enerģiju. Permanentais grims seju dara izteiksmīgu, skaistu un jaunāku, pēc klienta izvēles permanentais grims var būt dabīgs vai spilgts.

Veicam permanento mikropigmentāciju 3 sejas daļām – uzacīm, acīm un lūpām. Katrai no šīm daļām ir iespējams veikt korekcijas pēc individuālām vēlmēm. 

PIRMS PROCEDŪRAS

Pirms procedūras jāizvēlas vēlamais permanenta grima stils, krāsas toņi, spilgtums, lai meistars varētu veikt permanenta skici un saskaņot toni. Svarīgi pārliecināties, ka nav alerģijas no kāda konkrēta līdzekļa vai citas slimības, kas varētu negatīvi ietekmēt procedūras gaitu. Meistars arī iepazīstina ar tālāko procedūras norisi un kopšanu pēc procedūras.

PROCEDŪRAS NORISE

Nākamais solis ir Meistara un klienta saskaņota skice ar zīmuli, kas ļaus saprast gala rezultātu. Procedūras laikā izmantotie materiāli – adatas, uzgaļi, vates, cepurītes, salvetes u.t.t. – ir vienreizēji. Permanento ierīci un jebko citu, kas tiek izmantots vairākas reizes meistars sterilizē. Sākas darbs ar Permanento ierīci. Katra zona (uzacis, acis, lūpas) aizņem vidēji 1-1,5 stundas atkarībā no klienta individuālām prasībām. Pēc procedūras ir iespējams neliels apsārtums un pampums, taču tas parasti noiet 1 stundas laikā.

PĒC PROCEDŪRAS

Pēc procedūras apstrādātā zona ir nedaudz tumšāka kā pēc sadzīšanas. Permanentais grims sadzīst vidēji 5-10 dienu laikā. Pēc 1 mēneša iespējams būs jāveic korekcijas procedūra, lai nostiprinātu toni, un permanentais grims būtu noturīgs. Vidēji tas turas 1-2 gadus, pēc tam ir jāveic atjaunošanas procedūra, lai atsvaidzinātu permanento grimu.